Аїр - болотний, 90 табл.

Аїр - болотний, 90 табл.

ЦЕНА: 110,0 грн
Бесплатная доставка заказов от 1000 грн.

Доставка: по Киеву - 35 грн.
по Украине – согласно тарифам перевозчика

(050) 527-08-98

(098) 311-79-76

Рассказать друзьям:

Аїр є гідним представником цілющих рослин з постійною пропискою у фармакопеї багатьох країн.

Аїр є гідним представником цілющих рослин з постійною пропискою у фармакопеї багатьох країн. Спектр дії і його можливостей настільки широкий і різноманітний, що залишається тільки дивуватися тій силі природи, яка закладена в ньому століттями.
Сучасна медицина використовує аїр у вигляді різних готових медичних препаратів при холециститі, гастриті, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, захворюваннях сечового міхура і нирок, чоловічої і жіночої статевої сфери.
Корінь аїру є універсальним засобом при порушеннях травлення. Комплекс діючих речовин, особливо акорін, ефірна олія, які містяться в кореневищах, підвищують чутливість смакових рецепторів, підсилюють рефлекторне виділення шлункового соку і активізують процеси травлення. Крім того, аїр підвищує жовчовидільну функцію печінки, підвищує тонус жовчного міхура, чинить виражену протизапальну дію. У той же час, він здатний знизити підвищену секрецію, пов'язуючи хлористоводневу кислоту шляхом адсорбції або нейтралізації її, виступаючи в якості антациду.
У аїру яскраво виражені спазмолітичні, протимікробні і знеболюючі види дії. Його призначають, як ароматичну гіркоту для збудження апетиту, при ахілії, проносі, як жовчогінний при гепатитах і холециститах різного походження. Коріння вважаються найкращим засобом для поліпшення травлення, відходження газів, нормалізації відділення жовчі.
Біологічно активні речовини лепехи надають позитивний ефект при виразковій патології, його противиразкова активність, а також, достовірна нормалізація секреції і кислотності шлункового соку доведена науковими дослідженнями і підтверджена практикою застосування.
Офіційна медицина рекомендує використовувати препарати з кореня аїру при гастритах, холециститах як дезинфікуючий, протизапальний, вітрогінного кошти.
Встановлено ефективність препаратів аїру в комплексному лікуванні злоякісних новоутворень. Він достовірно сприяє підвищенню активності цитостатичної терапії (дисертація, Гур'єв А. М. 2004 р.). У дослідах in vitro ?-азарон пригнічує проліферацію клітин Hela (раку матки) та карциноми шлунка.
Рослина аптечно. Поєднує в собі сечогінний, жовчогінний, відхаркувальний, гіпотензивну дію, має гепатопротекторні властивості, входить до складу зборів при жовтяниці, пухлинах печінки, шлунка, матки. Такі препарати, як «Викаир», «Вікалін», «Олиметин», «Енатін» містять у своєму складі аїр і з успіхом застосовуються в практичній медицині.
Корінь аїру проявляє заспокійливу дію, а при пригніченні центральної нервової системи виступає як тонізуючий засіб. Вплив аїру болотного на нервову систему обумовлено присутністю в ньому ? - і ?-азарона. За своєю седативної активності азарон відповідає дії аміназину. Дані наукових досліджень підтверджують противоатеросклеротические властивості ?-азарона.
У кореневищ сильно виражений антибактеріальний ефект. Він чинить бактеріостатичну дію на штами шигел, протея, синьогнійної палички. За рахунок вмісту в кореневищах рослини терпеноїдів (проазулена, азарона) препаратів з лепехи властива протимікробна активність відносно золотистого стафілокока і кишкової палички E. Coli.
Обидва ізомеру азарона виявляють антипаразитарні властивості і пригнічують життєдіяльність круглих гельмінтів, паралізують їх рухливість, надають ларвицидное дію, тобто знищують личинки на другій стадії розвитку Toxocara canis.
У гінекології аїр з успіхом призначається, як протизапальний засіб при порушеннях менструального циклу, гіпоменструальному синдромі, вторинної аменореї на грунті недостатньої функції яєчників, при зниженні лібідо, патологічному клімаксі.
Як гіркоту, коріння аїру побічно впливають на діяльність гіпоталамо-гіпофізарно-яєчникової системи, беруть участь у корекції порушеного менструального циклу, підтримують знижену потенцію у чоловіків.
Аюрведична медицина розглядає аїр болотний як тонік для мозку. Він здатний підтримати і зміцнити нервову систему, поліпшити процеси запам'ятовування.
Коріння аїру благотворно впливають на сенсорні системи, підвищують гостроту зору, покращує слух, якість життя осіб похилого віку.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики порушень травлення, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- неспецифічні порушення травлення, в тому числі порушена секреція шлунка, кишкові коліки, метеоризм, печія;
- захворювання ШЛУНКОВО-кишкового тракту: хронічні гастрити (анацидного, гипацидные); ахілія, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки; ентероколіти, коліти;
- метеоризм;
- дисбактеріоз;
- невротична і астенічна анорексія;
- гіпоменструальный синдром, вторинна аменорея на грунті недостатньої функції яєчників, ослаблення лібідо, патологічний клімакс (у комплексній терапії);
- у комплексній терапії запальних захворювань жіночої та чоловічої статевої сфери;
- ГРВІ, ГРЗ, бронхіти;
- захворювання печінки, жовчокам'яна хвороба, дискінезія жовчовивідних шляхів за гіпотонічним типом, холецистит;
- артрит, артроз, ревматизм;
-захворювання нирок, нирковокам'яна хвороба (урати);
- у комплексній терапії паразитарних і глистових інвазій;
- при підвищених фізичних навантаженнях;
- у комплексній терапії захворювань центральної нервової системи, неврозів;
- після тяжких захворювань, операцій;
- для покращення зору, слуху у осіб похилого віку;
- літній вік.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лі

ПОпулярные товары