Актофуд Чистотіл, 90 табл.

Актофуд Чистотіл, 90 табл.

ЦЕНА: 75,0 грн
Бесплатная доставка заказов от 1000 грн.

Доставка: по Киеву - 35 грн.
по Украине – согласно тарифам перевозчика

(050) 527-08-98

(098) 311-79-76

Рассказать друзьям:

В составе Чистотел Актофуд № 90 от Даникафарм множество ценнейших веществ.

Склад: трава чистотілу.
Значення для організму
Чистотіл – типове рудеральний рослина, що росте поруч з нашими будинками і цвіте стільки, скільки допомоги потребує наш організм. Стародавні цілителі з любов'ю називали його «Дар небес» і вірили в його всеисцеляющую силу.
Професійна медицина не могла пройти повз такого рослини. Український вчений Володимир Новицький, який працює зараз в Австрії, надав дані про препарат на основі алкалоїдів чистотілу і експериментально підтвердив його ефективність проти восьми основних різновидів раку.
Трава чистотілу містить багато активних речовин: ефірна олія, органічні і фенилкарбоновые кислоти, флавоноїди і сапоніни, дубильні речовини, вітаміни. Але головне багатство чистотілу – алкалоїди, їх більше 20. Найважливішими з них вважаються – сангвінарін і хелеритрин, саме їм належить згубну дію на мікроорганізми, в тому числі віруси та найпростіші. Численні дослідження підтверджують, що препарати на основі чистотілу ефективні для лікування гнійних ран і трофічних виразок, хвороб шкіри і слизових оболонок, екзем, хронічних гайморитів, ерозій шийки матки, а також грибкових захворювань, трихомонозу. Сангвінарін є інгібітором ацетилхолінестерази, а хелеритрин має гальмуючим впливом на центральну нервову систему.
Ще один алкалоїд – хелідонін виявляє аналгезуючий (болетамувальний), седативний та спазмолітичний ефекти. Особливо спазмолітичну дію помітно при впливі на гладку мускулатуру органів, що дозволяє використовувати чистотіл при бронхіальній астмі. Серед алкалоїдів хелідонін володіє найбільшою широтою терапевтичної дії. За своїм впливом на організм можна порівняти з папаверином.
Алкалоиду берберину – відведено жовчогінний (холецистокинетическое) дію. Враховуючи холеретико-холецистокинетические (жовчогінні), седативні, спазмолітичні властивості, чистотіл призначають при спастичних болях в животі, порушеною спастіке жовчовивідних шляхів і жовчного міхура.
Весь цей потужний арсенал при грамотному використанні здатне принести суттєву користь не тільки в боротьбі з бородавками і вуграми, але і в рішенні важких проблем.
Чистотіл – перспективний рослина для одержання антимікробних лікарських засобів. За рахунок вмісту сангвинарина і хелеритрина препарати чистотілу знайшли широке застосування в дерматології, гінекології, неврології. Володіючи антимікробною активністю чистотіл інгібує розвиток грампозитивних і грамнегативних бактерій, дріжджоподібних роду Candida, міцелярних грибів, патогенних найпростіших.
Активні алкалоїди гомохелидонин і хелеритрин чистотілу виявляють бактеріостатичні властивості відносно золотистого стафілокока, гальмують розвиток мікобактерій. В експерименті in vivo та in vitro встановили інгібуючу дію чистотілу на штами мікроорганізмів Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumonial, Candida albicans, Epidermoph. flaccosum, Trichophyton mentagrophytes, Aspergillus fumigatus, Trichophyton rubrum.
Співробітники кафедри госпітальної хірургії КМУ Пасічник В. Х., Гарбарець М. А. під керівництвом професора Аминева А. М на великому клінічному матеріалі довели ефективність лікування чистотілом поліпозу товстої кишки. За даними Попова в. І. (1984р.) трава чистотілу добре зарекомендувала себе при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів, катарі шлунка і кишечника, як болезаспокійливий засіб. Ефективний чистотіл в комплексній терапії онкозахворювань, в поєднанні з кропивою і календулою стримує розвиток метастазів.
Експериментально підтверджено, що чистотіл обмежує ріст злоякісних пухлин, у комплексній терапії онкозахворювань, знижує ризик метастазування після операцій. (Балицький К. П., Воронцова А. Л., 1976р.)
У гінекології чистотіл призначають при онконастороженості, альгодисменореї, патологічному клімаксі, онкогінекологічних патологіях.
В інституті фізіології ім. І. П. Павлова дослідження лікувальної дії сангвинарина з чистотілу, у хворих із захворюваннями нервової системи, визначили здатність препарату знижувати активність холінестерази, підвищувати чутливість до ацетилхоліну і витягувати нервово-м'язову провідність. Дані свідчать про значне лікувальному ефекті при міопатії, цієї важкої, важко піддається лікуванню хвороби. Було встановлено, що сангвінарін ефективний при різних формах м'язової дистрофії, при спастичних парезах внаслідок родової травми.
У фармакологічному аспекті чистотіл добре вивчений. В експериментах, проведених на кафедрі фармакології Івано-Франківської медичної академії, визначені мембрано-стабілізуючу дію відносно гепатоцитів печінки, підвищення функціональної можливості печінки і попередження розвитку патологічних змін в гепатоцитах. Встановлена активізація антиоксидантної системи гепатоцитів на тлі гепатопротекторної дії, антиоксидантний ефект при експериментальному ерозивно-виразковому ураженні гастродуоденальної зони, прискорення регресу морфологічних порушень гастродуоденальної слизової оболонки. (Лукашевич В. В., 2000р.)
Відзначена активність чистотілу у відношенні вірусів, його здатність інгібувати вірус герпесу, енцефаломієліту, за рахунок блокування синтезу протеїнів оболонки вірусу.
Протигрибкова ефективність чистотілу прирівнюється до дії нитрофунгина, за антибіотичної активності не поступається левоміцетину.
Препарати чистотілу сприяють підвищенню рівня гемоглобіну, еритроцитів і лейкоцитів у крові, володіють протиаритмічних активністю.
У дерматології чистотіл застосовується при микотической мікробної екземі, атопічному дерматиті, паратравматической екземі, псоріазі, початкових формах дискоїдний червоний вовчак, себореї волосистої частини голови. При псоріазі клінічний ефект чистотілу обумовлений його здатністю пригнічувати мітози.
Фітотерапевтичні властивості: протимікробну, протизапальну, спазмолітичну, десенсибілізуючу, протисвербіжну, потогінний, гіпотензивну, онкостатичну, седативну, аналгезуючу, а також жовчогінний, проносний, репаративну, фунгіцидну, імуномодулюючу розширюють спектр застосування чистотілу, а безпечна понад-мала дозування ставить чистотіл ряд рослин, які надають лікувальну дію на фізіологічному рівні.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб комплексної профілактики і терапії пухлинних захворювань, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

  • гепатити різної етіології, безкаменные холецистити, жировий гепатоз;
  • хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка і 12 палої кишки, пілороспазм, коліти, сігмоідіти;
  • спастичні стани слабкою та середнього ступеня вираженості в епігастральній області, жовчного міхура;
  • диспепсичні явища, метеоризм, кольки;
  • пієлонефрити, простатити, цистити, ДГПЗ (аденома);
  • гінекологічні захворювання (ендометрити, аднексити, сальпінгіти);
  • в комплексній терапії онкозахворювань;
  • псоріаз, гнійничкові захворювання шкіри, мокнуча екзема;
  • трихомоніаз, уреплазмоз, хламідіоз, кандидоз.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря

ПОпулярные товары