Аронія чорноплідна, 90 табл.

Аронія чорноплідна, 90 табл.

ЦЕНА: 85,0 грн
Бесплатная доставка заказов от 1000 грн.

Доставка: по Киеву - 35 грн.
по Украине – согласно тарифам перевозчика

(050) 527-08-98

(098) 311-79-76

Рассказать друзьям:

Аронія повністю виправдовує назву рослини «допомогу» від грецького - «aros» і має особливу харчову цінність.

Аронія повністю виправдовує назву рослини «допомогу» від грецького - «aros» і має особливу харчову цінність. Спектр цілющих властивостей безпосередньо залежить від багатого хімічного складу. Вона увібрала в себе чорноту ночі, за рахунок проантоцианідів і готова «скрасити» найчорніші дні хвороби. Антоціаніди аронії, а їх у сухому залишку до 664мг/100г, зменшують тяжкість захворювання (раку стравоходу на 30 — 60%, товстої кишки на 80%). Чорноплідна горобина є фармакопейним джерелом антоціанідів, на рівні чорниці, чорної смородини та калини. Згідно з останніми науковими даними плоди володіють потужним антиоксидантним потенціалом (ORAC). 100г стиглих плодів містять 16 1000 ORAC, притому що добова доза для захисту тканин та плазми організму від окисного вільно-радикального поранення всього 3 000 — 5 000 ORAC одиниць.
Достовірно доведена роль антоціанідів аронії поліпшення трофіки зорового апарату і нічного зору, зниження ризику виникнення серцево-судинних ускладнень при цукровому діабеті II типу. Антоціаніди горобини виявляють протизапальну активність, беруть участь у зменшенні перекисного окислення ліпідів, зменшують проникність і ламкість капілярів, зміцнює мембрани.
Крім того, аронія багата на каротиноїди, в тому числі лютеїн, зеаксантин, які є природним засобом захисту очі від вікової макулодистрофії, що особливо стосується літніх людей.
До фармакологічних властивостей аронії можна віднести капилляро-кардіопротекторну, антисклеротичну дію. Клінічна апробація демонструє обнадійливі результати по застосуванню аронії, як судинного кошти. Вона надає пряме вазорелаксирующее дія на артерії та вени через инозитолфосфатный шлях, активізуючи ендотеліальну синтазу оксиду азоту NO та посилюючи її активність. Горобина, також знижує підвищену проникність капілярів і покращує капілярну фільтрацію.
До складу P-вітамінних речовин плодів аронії входять флавоноїди (рутин, кверцитрин, гесперидин, катехіни). Флавоноїдні сполуки не тільки зміцнюють судини, але володіють судинорозширювальною дією. Аронія перешкоджає розвитку симптомів геморагічного діатезу, капилляритов, ангіопатій, капіляротоксикозу, появи крововиливів (в сітківку, в головний мозок, під шкіру), зменшує ризик кровотеч.
Поєднання такого типу активності з багаторазово підтвердженим сосудоукрепляющим дією забезпечує аронії найширші можливості для застосування. Це гіпертонічна хвороба, атеросклероз судин, загроза судинних катастроф. Здатність чорноплідної горобини знижувати артеріальний тиск — загальновідомий факт, підтверджений клінічними спостереженнями.
За рахунок пектинів, флавоноїдів та інших активних сполук аронія впливає на процеси холатообразования. Пектини нормалізують функцію і біоценоз кишечника, надають м'яке жовчогінну дію (Орловецкая Н.Ф, Данькевич О. С., ХНФУ). По силі холатостимулирующего ефекту препарати аронії перевершують Фламін (фармпрепарат на основі безсмертника). Діючі речовини аронії володіють потужним гепатозащитным дію, посилюють секрецію жовчі, перешкоджають утворенню каменів у жовчовивідних шляхах, сприяють виведенню з організму небезпечного холестерину низької щільності. Аронія активізує функцію підшлункової залози, захищає її ?–клітини від індукованого глюкозою окисного стресу, стимулює секрецію інсуліну, сприяє зниженню рівня глюкози, ЛПНЩ і тригліцеридів у крові, гликозированного гемоглобіну, запобігає розвитку діабетичної катаракти, покращуючи стан хворих на цукровий діабет.
Сприятлива аронія для всієї травної системи, послаблює спазми, знижує болі в кишечнику, усуває діарею.
Аронія, як джерело дубильних речовин, використовується при запальних захворюваннях, особливо в тих випадках, де потрібні потужні ангиопротективные властивості. Достовірно доведено, що плоди аронії зменшують обсяг ексудації.
В якості допоміжного засобу плоди аронії застосовуються при підгострому септичному ендокардиті, ревматизмі, артритах, алергіях.
Чорноплідна горобина відрізняється потужним антибактеріальну, противірусну та протизапальну дію. Тому в урології затребувана при хронічному пієлонефриті, хронічному гломерулонефриті з притаманною йому гематурією, гіпертензією.
Ефективні плоди при підвищенні проникності капілярів, крихкості судин, що наступили в результаті лікування токсичними медикаментами: антикоагулянтами, аспірином і подібними йому НПЗП, антиагрегантами, препаратами миш'яку. Аронія надає пряме захисну дію при лікуванні цитостатиками, при рентгенотерапії. Як радіопротектор, сприяє виведенню накопиченого цезію – 137. Її застосовують при патологічних станах, викликаних іонізуючим випромінюванням, при променевої хвороби, а також різних інтоксикаціях, пізньому токсикозі у вагітних.
Плоди аронії накопичують йод (5-6 мкг/100г), не поступаючись за змістом ягоді фейхоа, слоевищам ламінарії. Багато пацієнтів вважають за краще таблетки аронії для дієтичної профілактики атеросклерозу і лікування захворювань щитовидної залози. Завдяки вмісту в плодах фенолкарбонову кислот і йоду, горобина корисна в комплексній терапії тиреотоксикозов.
Наукові дослідження стверджують, що плоди чорноплідної горобини знижують ризик онкозахворювань, передчасного старіння, усувають мигренеподобную і головний біль.
Особливо ефективні плоди при гіповітамінозі C, P (містять до 72мг% аскорбінової кислоти і до 0,5 мг% вітамінів групи Р).
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий, полівітамінний засіб для профілактики судинних порушень, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • гіпо - та авітамінози C, P; нераціональне харчування;
 • зниження імунітету на тлі вітамінної недостатності;
 • гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ІХС, ризик судинних катастроф;
 • кровотечі різного походження;
 • порушення функції щитовидної залози, тиреотоксикоз;
 • дисфункція жовчовивідних шляхів, жовчо-кам'яна хвороба;
 • інтоксикації (хімічні, фармакологічні, радіаційні, харчові);
 • геморагічний діатез, капіляротоксикоз;
 • хронічний пієлонефрит, гломерулонефрит з гематурією, гіпертензією;
 • при підвищеній ламкості і проникності судин;
 • діабетичні ангіопатії, цукровий діабет;
 • як засіб профілактики вікової макулодистрофії;
 • пізній токсикоз у вагітних;
 • для профілактики передчасного старіння.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

ПОпулярные товары