Виноградна кісточка – Антиоксидантний захист, 90 табл.

Виноградна кісточка – Антиоксидантний захист, 90 табл.

ЦЕНА: 85,0 грн
Бесплатная доставка заказов от 1000 грн.

Доставка: по Киеву - 35 грн.
по Украине – согласно тарифам перевозчика

(050) 527-08-98

(098) 311-79-76

Рассказать друзьям:

Рекомендується як джерело антиоксидантів, в тому числі пикногенола, проантоцианідів.

Про цілющу користь виноградних кісточок, які представляють природне джерело незамінних для життєдіяльності організму речовин, вчені знають давно.
Хімічний склад кісточок добре вивчений і представляє інтерес для медицини, як засіб з високим антиоксидантним потенціалом, з терапевтичною дозою вітамінів Е, К, С, В1, В2, В5, В6, В9, РР, холіну і оптимальним складом мінеральних речовин - Са, K, Mn, Na, Mn, Р, Fe, Mg, Cu, F, Zn, Se.
Крім цих сполук, лікувальну цінність представляють пектини, лігніни, проантоціаніди, пікногенол, а також ресвератрол.
Ресвератрол ставитися до фитоалексинам, захисним речовинам, що виробляються в рослинах у відповідь на пошкодження. Наукові дослідження переконливо свідчать про протизапальну, протипухлинну дії ресвератрола. Доведено, що ресвератрол активізує процеси апоптозу ракової клітини, пригнічуючи їх ріст і ділення, підвищує ефективність хіміотерапії, послаблює тяжкість побічних явищ.
Виноградна кісточка багата на проантоціаніди, які визначають м'який протизапальний ефект. У цьому механізмі задіяні процеси впливають на інгібування запальних цитокінів, нейтралізацію вільних форм кисню, уповільнення перекисного окислення ліпідів (ПОЛ).
Проантоціаніди виноградної кісточки, як стверджують наукові дослідження (2002р.), володіючи антибактеріальну (патент США 6210681), противірусного, протиалергічною, протипухлинною активністю, здатні впливати на ферменти етанолокислювальної системи, достовірно пом'якшуючи уражаюча дія алкоголю на організм. Науково-дослідні дані демонструють активізацію споживання кисню, позитивний вплив на мітохондрії скелетної мускулатури. Відзначається швидке підвищення окислювальної активності.
Дослідники з Вірджинії (США) вважають, що виноградна кісточка допомагає стримувати розвиток діабетичної ретинопатії, нефропатії, хвороб серцево-судинної системи у людей, які страждають на цукровий діабет. Наявність ресвератрола в виноградної кісточці, дозволяє поліпшити метаболізм глюкози і судинні функції.
Біологічно активні речовини кісточок забезпечують високі гепатопротектівное властивості, позитивно впливають на функціонування печінки, жовчного міхура. Зміст стеролів сприяє зниженню рівня небезпечних для організму ліпопротеїдів низької щільності.
Сила виноградної кісточки, як самого потужного антиоксиданту, в пикногеноле, по активності він перевищує у 20 разів вітамін E, і в 50 разів сильніше вітаміну С. Пікногенол виноградної кісточки нейтралізує вільні радикали, запобігаючи окислення холестерину і його осадження на стінках судин. Він не тільки очищає судини, але і поступово відновлює їх початкове розтин. При впливі на старіючу шкіру відновлює еластичність колагену, покращує мозковий кровотік, зір, попереджає розвиток катаракти.
Виноградні кісточки володіють унікальною композицією жирних кислот, з високим ступенем концентрації лінолевої кислоти, що бере активну участь у зниженні рівня холестерину.
Кісточки надають захисну дію відносно ендотелію судин, мають венотонічну ефектом, блокують ензімопатіческую деградацію колагену і еластину, збільшують периферичну капілярну стійкість в осіб з підвищеною ламкістю судин, зменшують проникність капілярів. Крім того, запобігають крововиливи, тому показані при варикозному розширенні вен.
Вчені університету Flinders in Adelaide (Австралія) виявили в кісточці винограду речовини, що впливають на уповільнення дегенеративних процесів у мозкових структурах літніх людей, вивчили ефекти кісточок при хворобі Альцгеймера. Саме препарати виноградних кісточок вважаються у сфері геронтології надійним засобом попередження старіння. Позитивний ефект впливу кісточок підтверджують результати досліджень Інституту Геронтології АМНУ, відділу судинної патології головного мозку «Застосування порошку виноградних кісточок у хворих церебральним атеросклерозом, 2006р.»
Дані наукових робіт констатують, що препарати виноградних кісточок необхідні для профілактики та зниження ризику судинних порушень, тромбоутворення, інфарктів, інсультів, атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, варикозного розширення вен. Корисні вони і для чоловічого організму у комплексному лікуванні простатиту, доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) (аденоми), чоловічого безпліддя, порушень ерекції.
Присутність в кісточках поліфенолів, сприяють поліпшенню процесів синтезу білка колагену, росту волосся, а також надають благотворний вплив на функціонування сальних залоз. Рослинні пігменти, що містяться в кісточці, тонізують, підсилюють основний обмін, стимулює грануляцію та епітелізацію уражених тканин.
Регулярне вживання препаратів з виноградних кісточок може запобігти випадання волосся, розшарування нігтів, раннє старіння шкіри.
Доцільно застосовувати кісточки винограду для очищення організму в зонах з підвищеною радіологічної забрудненістю, які проживають в мегаполісах, де вміст важких металів у повітрі перевищує всі допустимі норми, а також особам, які працюють з професійними шкідливостями. Ефективні призначення таких препаратів при синдромі хронічної втоми, підвищених стресових і фізичних навантаженнях.
Показання до застосування.
Рекомендується як джерело антиоксидантів, в тому числі пикногенола, проантоцианідів, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 • імунодефіцитні стани на тлі стресів, втоми, при підвищених фізичних і розумових навантаженнях;
 • синдром хронічної втоми, астенічні стани, стресові перевантаження;
 • анемія;
 • судинні порушення і серцево-судинні патології (ІХС, атеросклероз, прединсультные і прединфарктные стану, варикозне розширення вен);
 • порушення обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет, сечокам'яна хвороба, подагра);
 • атонія кишечнику, запори;
 • алкогольна залежність;
 • передчасне старіння;
 • літній вік.
  Спосіб застосування та дози
  По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі.
  Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
  При необхідності повторити.
  Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.